ubytovaniorsag.cz

» Vítáme Vás na našich stránkách, poskytujeme soukromé ubytování v Karolince.

.:Volný čas / Zima

Ve vzdálenosti od 1-10 km naleznete více než 10 lyžařských upravených sjezdovek. V okolí je také nespočet běžkařských udržovaných tras. Za zmínku také stojí bruslení na přírodním zamrzlém rybníku, nebo snowtubing v nedalekých Velkých Karlovicích.

Ve městě Karolinka je přehrada Stanovnice, kde jsou možné krásné procházky. Jsou zde pořádány tradiční vánoční trhy, živý betlém a podobně. Kulturní zázemí města zajišťuje divadlo a také umělecká galerie Jiljí Hartingera. Na konci města se nachází lyžařské středisko Karolinka. Po náročných dnech je také kde zapít žízeň v několika restauracích i barech, takovým místem je např. Raťkovský šenk, který je postaven v původním Valašském stylu.

Co je snowtubing?

Snowtubing je sjíždění zasněženého svahu v upravené dráze na speciálních člunech. Na kopec vyjedete ve člunu taženého lyžařským vlekem. Délka tratě, která je ve Velkých Karlovicích je 250 m.

Lyžařské středisko Karolinka

Středisko nedávno prošlo několika úpravami. Svah má převýšení 214 metrů a můžete si vybrat ze dvou variant sjezdu - kratší má 950 m a delší 1200 m.

Adresa

U Řadovky 253
756 05 Karolinka
okres Vsetín

Zobraz na mapě >

Kontakt

Alena Orságová
+420 734 474 907
orsagova.alena@seznam.cz


Josef Orság
+420 733 386 785

O nás | Popis objektu | Fotogalerie | Volný čas - Zima, Léto | Ceník