ubytovaniorsag.cz

» Vítáme Vás na našich stránkách, poskytujeme soukromé ubytování v Karolince.

.:Volný čas / Léto

Příležitosti především pro: cyklistiku, plavání, pěší turistiku, zorbing na vodě, akrobatické skoky na lyžích nebo snowboardu do vody...

V našem mikroregionu se nachází velké množství značených turistických a cyklistických tras. A to jak pro zkušené sportovce, tak pro víkendové relaxační trasy. Zde bych zmínil i přehradu s pitnou vodou „Stanovnice” přímo v katastru města Karolinky, kolem které je turistická trasa s nedotčenou přírodou. Díky velkému množství lesních porostů v okolí je častou zábavou sbírání hub.

V okolí je několik turisticky atraktivních míst. Horská chata Kohůtka s dalekým rozhledem a doprovodnými službami, Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. V nedalekém Novém Hrozenkově jezero „Balaton”, právě zde se nachází zorbing na vodě a akrobatické skoky do vody. Nové koupaliště ve Velkých Karlovicích s uvedením do provozu 2009 a také Valašské Muzeum. Takřka každý víkend se pořádají tradiční poutě s kolotočovými atrakcemi, stánkový prodej a předpouťové zábavy.

Zorbing na vodě

Zorbing na vodě nebo-li aquazorbing je nová velice zábavná atrakce, kdy jste uzavřeni v průhledné 2m veliké kouli a chodíte v ní nad vodou... takže v ní zkoušíte stát, držet balanc, běhat, skákat, padat - no prostě spousta srandy a zábavy.

Adresa

U Řadovky 253
756 05 Karolinka
okres Vsetín

Zobraz na mapě >

Kontakt

Alena Orságová
+420 734 474 907
orsagova.alena@seznam.cz


Josef Orság
+420 733 386 785

O nás | Popis objektu | Fotogalerie | Volný čas - Zima, Léto | Ceník